Výkup a zástavy elektroniky

Do kategorie elektroniky spadají všechna elektrická či bateriová zařízení, viz. seznam níže.

Doporučujeme důkladně přečíst bližší informace k jednotlivým elektronickým zařízením, kde zjístíte, jaký sortiment přijímáme do výkupu a zástavy a které zboží již nelze zastavit či vykoupit.

 

Jakou elektroniku vykupujeme / zastavujeme?

 1. počítače, PC / MAC, notebooky, tiskárny a PC příslušenství
 2. tablety a příslušenství
 3. mobilní telefony a příslušenství
 4. herní konzole a příslušenství
 5. drobné domácí elektrospotřebiče
 6. bílou techniku
 7. audio techniku
 8. video techniku
 9. televizory
 10. digitální fotoaparáty / kamery a příslušenství
 11. ostatní elektronika

 

 

Počítače, herní zařízení, notebooky a tablety

 

Do výkupu přijímáme notebooky, tablety a herní zařízení (konzole), které má stáří maximálně 5 let, protože vývoj v oblasti informačních a zábavních technologií je velice rychlý a hardware se během krátké doby stává zastaralým.

Veškeré zboží v tomto sortimentu, které nám bude nabízeno, musíme důkladně odzkoušet. Z toho důvodu je nutné, aby zařízení šlo bezproblémově zapojit a zapnout do provozního režimu.

Zboží které nejde spustit, nebo je z větší části nefunkční, do zástavy nepřijímáme!

 

Notebooky a tablety

Výkupní cena na tento sortiment může být o něco vyšší než standardně, pokud přiložíte i platný záruční list.

U notebooků není nutností funkční baterie, postačí plně funkční síťový adaptér, ale hodnota zboží se tím značně snižuje.

Odkupujeme veškeré „externí“ příslušenství k notebooku či tabletu ( externí harddisky, atd.)

Pokud máte v notebooku nebo tabletu heslo a nepamatujete si jej, nezapomeňte ho vzít s sebou, ušetříte si tím čas.

 

Herní konzole (stolní, kapesní)

Pod herní konzole lze zařadit PlayStation 2, PlayStation 3, PslayStation 4, PlayStation Portable (PSP), PS Vita, X-Box, Nintendo, Nintendo Wii, Nintendo DS, Nintendo 3DS.

Tato kategorie se neustále rozrůstá o nové generace a nové herní systémy, proto přijímáme do zástavy veškerá aktuální herní zařízení a konzole a jejich příslušenství (gamepady, joysticky, ovladače, volanty, taneční podložky, pohybové snímače Kinect, memory karty, atd.)

 

 

Mobilní telefony

 

Vykoupíme nebo přijmeme do zástavy všechny novější mobilní telefony od předních  výrobců v dobrém technickém stavu.

 

Výši částky ovlivňují tyto parametry:

Stáří a opotřebení, oficiální aktuální tržní hodnota, platný záruční list, příslušenství (originální krabice, návod, nabíječka, sluchátka, datový kabel, atd.), provedení (základní, dotykový, smartphone, na 2 SIM), druh operačního systému, velikost a rozlišení displeje, jazyk menu, počet odblokovaných operátorů, a podle dalších důležitých parametrů (MP3, slot na pam.karty, rozlišení a parametry fotoaparátu, vnitřní paměť, internet, konektivita, apod.).

Čím kladněji splňuje mobilní telefon tyto parametry, tím vyšší je jeho hodnota a my vám poskytneme vyšší finanční částku.

 

Nebereme mobilní telefony zablokované, nefunkční, neúměrně opotřebované, vytopené, staršího data výroby, od méně známých výrobců (čínské, korejské, taiwanské), napodobeniny špičkových telefonů (např. iPhone a Samsung Galaxy).

 

 

Bílá technika a domácí elektrospotřebiče

 

Výkup a zástavy bílé techniky

Do bílé techniky patří ledničky, mrazničky, pračky, sušičky prádla, vestavné trouby, varné desky, digestoře, sporáky, myčky nádobí, mikrovlnky.

Zboží z bílé techniky přijímáme pouze nové nebo s platnou zárukou, min. 6 měsíců. Pokud se tedy chystáte prodat nebo zastavit zboží ze seznamu výše, nejprve nás raději kontaktujte, abychom společně předešli nedorozumění.

 

Drobné domácí elektrospotřebiče

Tato kategorie je poměrně rozsáhlá a patří do ní žehličky, mixéry, domácí roboty, presovače, vysavače, žehličky na prádlo, žehličky na vlasy, holicí strojky, fény, osobní váhy, solária a infralampy, domácí pekárny, grily, topinkovače, odšťavňovače, mixéry, roboty, parní hrnce, stolní vařiče, kuchyňské váhy, šicí stroje, domácí výčepní zařízení, vysavače (podlahové, kuchyňské, robotické),ventilátory, lampičky, rychlovarné konvice, topení, klimatizace, zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače vzduchu, čističky vzduchu.

Podobně jako u bílé techniky i některé zboží z domácích elektrospotřebičů přijímáme pouze nové nebo se zárukou. O podrobnostech nás opět neváhejte kontaktovat.

 

 

TV, audio a video technika

 

Do výkupu či zástavy přijímáme pouze TV, audio a video techniku, která je funkční a bez poškození. Veškerá technika se za Vaši účasti zkouší.

V této kategorii vykupujeme a zastavujeme televizory, domácí kina, hi-fi komponenty, (blu-ray přehrávače a rekordéry), DVB-T přijímače, DVB-T combo přijímače, přenosné audio, autorádia, navigace, digitální satelitní přijímače, fotorámečky, projektory, vysílačky, USB flashdisky, kapesní překladače-slovníky.

 

Televizory

U televizorů přijímáme tyto typy: digitální, LCD, plazmové, LED, 3D, pokojové, přenosné a určené do automobilů.

Také je možné přijmout příslušenství k TV tohoto sortimentu: televizní stolky, držáky na zeď, webkamery, 3D brýle, univerzální ovladače, kvalitní HDMI kabely a další.

 

Hi-fi komponenty

Přijímáme CD přehrávače, SACD přehrávače, gramofony, tunery, receivery a zesilovače.

I zde je možné přijmout příslušenství k hi-fi komponentům, jako jsou dokovací stanice pro hudební přehrávače, kvalitní sluchátka, reproduktory a kabely.

 

 

Digitální fotoaparáty, kamery a příslušenství

 

Převážná vetšina elektroniky v tomto sortimentu, která nám bude nabízena, se musí důkladně odzkoušet. Z toho důvodu je nutné, aby zařízení šlo bezproblémově zapojit a zapnout do provozního režimu. Zboží, které nejde spustit, nebo je z větší části nefunkční, nemůžeme vykoupit ani zastavit.

 

Digitální fotoaparáty a příslušenství

Přijímáme zrcadlovky, mirrorless fotoaparáty, kompakty a kompakty s výměnným objektivem, objektivy, optické filtry, blesky, studiová světla a další studiové vybavení, čtečky paměťových karet, paměťové karty, stativy, fotorámečky, fotobrašny, solární nabíječky.

Po domluvě je možné přijmout i některé fotoaparáty na film (celuloidový), instantní (samovyvolávací) a historické.

 

Digitální kamery a příslušenství

Přijímáme videokamery amatérské (HDV, Full HD, DV standard, 3D), profesionální, outdoorové, do automobilů, průmyslové, čtečky paměťových karet, paměťové karty, stativy, solární nabíječky, brašny.

Vzhledem k pokroku v technologiích již více nevykupujeme a zastavujeme analogové kamery VHS a digitální kamery na disky DVD nebo kazety DVI.

 


V případě zájmu o výkup či zástavu elektroniky nás   kontaktujte